Hipper Soru | Cevap | Şikayet

Hipper Yatırım 2017 şubat ayı itibariyle gerekli tüm açılış ve izin belgeleriyle ülkemize faydalı olması adına başlangıç yapmıştır, aradan geçen 300 günde çeşitli problemler olduysa da hipper taraflı bir problem görülmemiştir. Olası birkaç problemden bahsetmemiz gerekirse :

 1. Erişim Problemleri : DDos dediğimiz birçok bilgisayar üzerinden hipper.com.tr’ye saldırılar olmuştur. Bu süre zarfında birçok kimse siteye erişememiş ve günlük gelirini alamamışlardır, ancak ertesi gün şirketi arayıp durumu belirttiklerinde o gün ki gelir hesaplarına yüklenmiştir.
 2. Network sisteminin genelinde bulunan üyelik açlığı… Birisi geliyor ve Hipper üyelik talebinde bulunuyor. O kişiyi üye yapmak için herkes birbirleriyle yarışıyor, aslında doğru ve engin  bilgiyi size kim sunmaktaysa o kişiyle çalışmalısınız. Hipper genel çalışma şartları ve sunduğu olanaklar doğrultusunda çalışma prensibinde herhangi bir problem görülmemiştir.
 3. Yanlış bilgilendirme! Hipper sisteminde %20 kdv kesintisi vardır ancak kişiler hipper’i anlatırsan %200 kazanç, paranı 6 ayda çıkar gibi söylemlerde bulunuyorlar, kesinlikle yanlış. Yatırım yapılan para 6 ayda cüzdana yansıyor, siz eğer bu ücreti çekmek istiyorsanız %20 kdv kesintisi ile çekiyorsunuz.
 4. %20 kdv kesintisi neden ? Düşünün ki yüksek bir meblağ para yatırdınız ve aylık 10 milyar alıyorsunuz, banka hesabınız Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından incelemeye alınabilir, bu sebeple şirketin adınıza üyelik esnasında girdiğimiz kimlik numarasına fatura kesiyor olması bizleri bu durumdan kurtaracaktır.

Devamı için siz değerli üyelerimiz ve ziyaretçilerimizin yorumlarını almak isteriz. Lütfen hipper yatırım şirketi hakkında yaşamış olduğunuz iyi veya kötü olan durumları paylaşınız.

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. Emrah dedi ki:

  46.500tl verdim 31lik paket aldım. Yıl sonunda 72.240tl kazandım diyelim.ilk sorum 12 ay sonra benim anaparama ne oluyor.ikinci sorum 10.800tl bonus ne zaman hesaba yatıyor

  1. murat dedi ki:

   Merhabalar,

   Anapara ile sistemde paketler açıyoruz ve açtığımız her paket size günlük gelir sağlıyor (8-9 tl arası).
   Bu gelir 31 paketten 31×8.15 = 252 TL ( Günlük)
   Günlük 252 tl – Ayda : 30×252 = 7500 TL ( Aylık )
   Aylık 7500 tl – Yılda : 12×7500 = 93.000 TL ( Yıllık ) yapmaktadır.

   Anaparanızı 6-7 ay gibi bir sürece çıkarmaktasınız.

   Bu pakette 10.800 tl bonus var. Paketlerinizi açtıktan 14. günde 9300 tl hesabınıza düşüyor, kalan 1500 tl ise (ID Kariyer Primi) 45 gün sonra hesabınıza düşer.

   Hesaplamalarda küsüratlar yazılmamıştır. Ayrıca kdv kesintisi %20 olarak hesaplanmıştır ancak : bizim büyük bir ekibiz var ve yatırımcı çok olması sebebiyle iç transfer yöntemi ile %10 kesinti ile paralarımızı almaktayız. Bu da kâr oranını yükseltmektedir.

   Bilgilerinize.

Yorum Yaz

error: İçerik korunmaktadır!