Hipper Soru | Cevap | Şikayet

Hipper Yatırım 2017 şubat ayı itibariyle gerekli tüm açılış ve izin belgeleriyle ülkemize faydalı olması adına başlangıç yapmıştır, aradan geçen 300 günde çeşitli problemler olduysa da hipper taraflı bir problem görülmemiştir. Olası birkaç problemden bahsetmemiz gerekirse :

 1. Erişim Problemleri : DDos dediğimiz birçok bilgisayar üzerinden hipper.com.tr’ye saldırılar olmuştur. Bu süre zarfında birçok kimse siteye erişememiş ve günlük gelirini alamamışlardır, ancak ertesi gün şirketi arayıp durumu belirttiklerinde o gün ki gelir hesaplarına yüklenmiştir.
 2. Network sisteminin genelinde bulunan üyelik açlığı… Birisi geliyor ve Hipper üyelik talebinde bulunuyor. O kişiyi üye yapmak için herkes birbirleriyle yarışıyor, aslında doğru ve engin  bilgiyi size kim sunmaktaysa o kişiyle çalışmalısınız. Hipper genel çalışma şartları ve sunduğu olanaklar doğrultusunda çalışma prensibinde herhangi bir problem görülmemiştir.
 3. Yanlış bilgilendirme! Hipper sisteminde %20 kdv kesintisi vardır ancak kişiler hipper’i anlatırsan %200 kazanç, paranı 6 ayda çıkar gibi söylemlerde bulunuyorlar, kesinlikle yanlış. Yatırım yapılan para 6 ayda cüzdana yansıyor, siz eğer bu ücreti çekmek istiyorsanız %20 kdv kesintisi ile çekiyorsunuz.
 4. %20 kdv kesintisi neden ? Düşünün ki yüksek bir meblağ para yatırdınız ve aylık 10 milyar alıyorsunuz, banka hesabınız Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından incelemeye alınabilir, bu sebeple şirketin adınıza üyelik esnasında girdiğimiz kimlik numarasına fatura kesiyor olması bizleri bu durumdan kurtaracaktır.

Devamı için siz değerli üyelerimiz ve ziyaretçilerimizin yorumlarını almak isteriz. Lütfen hipper yatırım şirketi hakkında yaşamış olduğunuz iyi veya kötü olan durumları paylaşınız.

Etiketler:

Bu yazı için 9 yorum yapıldı:

 1. Emrah dedi ki:

  46.500tl verdim 31lik paket aldım. Yıl sonunda 72.240tl kazandım diyelim.ilk sorum 12 ay sonra benim anaparama ne oluyor.ikinci sorum 10.800tl bonus ne zaman hesaba yatıyor

  1. murat dedi ki:

   Merhabalar,

   Anapara ile sistemde paketler açıyoruz ve açtığımız her paket size günlük gelir sağlıyor (8-9 tl arası).
   Bu gelir 31 paketten 31×8.15 = 252 TL ( Günlük)
   Günlük 252 tl – Ayda : 30×252 = 7500 TL ( Aylık )
   Aylık 7500 tl – Yılda : 12×7500 = 93.000 TL ( Yıllık ) yapmaktadır.

   Anaparanızı 6-7 ay gibi bir sürece çıkarmaktasınız.

   Bu pakette 10.800 tl bonus var. Paketlerinizi açtıktan 14. günde 9300 tl hesabınıza düşüyor, kalan 1500 tl ise (ID Kariyer Primi) 45 gün sonra hesabınıza düşer.

   Hesaplamalarda küsüratlar yazılmamıştır. Ayrıca kdv kesintisi %20 olarak hesaplanmıştır ancak : bizim büyük bir ekibiz var ve yatırımcı çok olması sebebiyle iç transfer yöntemi ile %10 kesinti ile paralarımızı almaktayız. Bu da kâr oranını yükseltmektedir.

   Bilgilerinize.

 2. hakan dedi ki:

  birşey kafama takıldı paketlerın aylık kazanclarının karsısında bulunan bonuslar her ay olarakmı odenıyor yoksa tek seferlıgınemı odenıyor?

  1. murat dedi ki:

   Merhaba Hakan Bey,

   Paket bonusları 1 kez alınabilmektedir. Her paket açtığınızda 100 tl ekstradan bonus alırsınız.

   Bilgilerinize.

 3. Halit dedi ki:

  Merhaba
  8.000 TL lik bir paket aldığım zaman bir yıllık kazancımız 13.000 TL 5bin TL kar iyi ama bu net mi yarın fiyatı değişirse kazancımız ne olur Turcoin fiyatı artar kazanç artacak mı düşüncede düşecek mi ?
  Birde madencilik hergun zorlaşıyor 6 ay sonra sistemden coin cikarmak zorlasacak mı?

  1. murat dedi ki:

   Merhaba Halit Bey,

   8000 tl’lik hipper yatırımı yaptığınızda günlük 50 tl’den yılda = 18.250 tl kazanırsınız,
   %20 adınıza fatura kesilir = 14.600 tl kazanmış olursunuz.

   Turcoin fiyatı 100$ ve henüz tam olarak halka arz edilmedi. Biz bitcoin değil turcoin kazacağız. Kendi sanal paramızı oluşturduk. Başlarda kazım kolay olacaktır. İlerleyen vakitlerde kazım zorlaşacaktır. Ancak biz sisteme ilk girenler ve ilk alanlar olarak kârlı olacağız.

   Bilgilerinize.
   Hipper Danışmanı Murat.

   1. Halit dedi ki:

    İlginiz için teşekkür Murat bey
    Aklımda bir iki soru daha var! madencilik zorlaşacak normal olarak ama Turcoin fiyatı artarsa günlük kazancimizda artacak mı?
    Birde kendi bilgisayarından Turcoin üretebilir miyim

    1. Halit dedi ki:

     Birde kazdığımız coinleri ucuzlarsa elimizde tutsak düşük fiyattan satmak yerine ilerde satma gibi bir imkanımız olurmu?
     Şimdiden teşekkürler

     1. murat dedi ki:

      Merhaba Halit Bey,

      Dilediğiniz zaman alır dilediğiniz zaman satarsınız. Tamamen özgürsünüz bu konuda.

      Bilgilerinize.
      Hipper Danışmanı Murat.

Yorum Yaz

error: İçerik korunmaktadır!