Hipper Yerli Coin Üretimine Başlıyor!

Hipper Lansman toplantısı, Mercedes araç teslimleri, Kasım ayında ki paket fiyat yükseltmesi vs gibi işlemler gerçekleştiriliyorken, Kripto Madencilik adımına da geçiş yapmış bulunmaktadır. Tesis hazırlandı, cihazlar satın alındı, sistem kuruldu, Start verilmek üzere çeşitli ülkelerde bu işi projelendiren kişilerce anlaşma sağlanarak start verilecek.

Mining Üretimine Başlıyoruz

Kripto madencilik  kısacası bilgisayar donanımı veya benzeri donanımlarla Internet’te bir algoritmanın indirilerek deşifre edilmesi ve deşifre edilen blok verinin bir olasılıkla sistem tarafından ödüllendirilmesidir. Bu ödül neticesinde kripto para (coin) kazanılmış yani üretilmiş olunur.

Yerli Coin Üretimi – Turcoin

Türk mühendislerin geliştirdiği ilk ve tek yerli coin olan SHA-256 (Bitcoin) ve Ripple Teknolojilerini de bünyesinde barındıran ve Turcoin’u geliştiren Anafis Şirketler Grubu, Biri 1700 m2 Kapalı alanı, diğeri ise 28000 m2 açık ve 12.000 m2 kapalı alan 25.000.000 USD’lık yatırımla Mining Üretim Tesislerini tanıttı.

Sadun Beyin projeleri şimdiye değin sekteye uğramayacak şekilde gerçekleştirilmiştir. Dileriz Coin üretiminde de herhangi bir aksilik olmaz ve yatırımlarımıza yüksek kâr’lar alırız.

Biz buradayız ve yatırım & kazanç olsun sizlere yönlendirme sağlıyoruz, Kazanç Danışmanı Hadi 0543 231 6062

 

Etiketler: ,

Yorum Yaz

error: İçerik korunmaktadır!