Hipper Proje ve Kazanç Dağılımı

Hipper A.Ş Yatırım yapmak isteyenlerin akıllarına takılan, bu şirket bizim paramızı ne yapıyor? olduğudur, Hipper adına sizlere bilgilendirme sunalım, şirketin amaç ve hizmetlerini bilgilendirelim,

1) Şirket kendi digital parasını ( coin)  üretmesi adına tesis kuruldu.  Ödemeler vergi kesintisi olmadan yapılacak anlamına geliyor. Bu dijital para 40 farklı digital paraya borsa da aynı anda çevrilebilecek. Şirket poloniex, bitrex gibi borsalarla görüşmeler sağlandı. Türkiye’ de btcturk.com  ile anlaşma yapıldı. Artık gscash ile bu siteden digital para işlemleri kolaylıkla yapılacak. Bu büyük bir reklam ve güç demektir. 1) Şirket kendi digital parasını ( coin)  3 ay içinde bitirmek için çalışmaları hızlandırdı.  Ödemeler vergi kesintisi olmadan yapılacak anlamına geliyor. Bu dijital para 40 farklı digital paraya borsa da aynı anda çevrilebilecek. Şirket poloniex, bitrex gibi borsalarla görüşmeler sağlandı. Türkiye’ de btcturk.com  ile anlaşma yapıldı. Artık gscash ile bu siteden digital para işlemleri kolaylıkla yapılacak. Bu büyük bir reklam ve güç demektir.

2) Gscash ( Anafis A.Ş) – Geçmişten gelen bir bilgi birikimi ve yatırım var!
Yüzlerce sitede ödeme platformu ve aracı sistem olarak  kullanılan dijital parayı görmek için “ buy gscash” yazarak Google da hem yerel hem de global yüzlerce sitede bulabilirsiniz.

3) Kendi dijital parasını üreten şirket bunu Türkiye başta olmak üzere tüm dünya da alışverişlerde kullanılması için görüşmeler yapıyor. Daha coin borsaya ve kullanıma girmeden alt yapısı en iyi şekilde yapılandırılıyor.

4) Dijital para üretim tesisi kuruldu. Rüzgar gülüyle enerji üretilerek  enerji maliyetini minimuma indirecek proje de Hong Kong, Shanghai, Amerika ile görüşmeler tamamlandı. Tesis kısa sürede faaliyete geçecek.

5) Yüklü yatırım yapmak isteyenler için 31 paket aldıktan sonra : geri kalan yatırım için dijital para üretim merkezinden cihaz kiralanarak kazanç elde etme imkanı sağlanacak. Bu tesis halka açık olacak ziyarete açık olacak ve İzmit’ te faal olarak kullanılacak.

6) Sistemde şu an 3000 kişi ve 8000 paket bulunmakta. (8000 Paket = Her paket 1500 tl’den = 12.000.000 TL )

7) http://www.oded.com.tr  Ödeme ve Elektronik Para Derneği . Turkcell’inde üye olduğu derneğin kurucu üyesi Sadun  Kaya.  Siteye girdiğinizde Anafis A.ş olarak görebilirsiniz. Lisanslı üyeler olarak yazar. Yani BDDK dan lisans ve muafiyet alan şirket ve kuruluşlar buraya üye olabilir.

8) Aktüel dergisinde 3 sayfa yerimizi aldık. Şirketin amaç ve prosedürlerine dair bilgilendirme sunuldu. ( Ayrıntılar )

9) Mastercard lisans başvurusu sonuçlanana kadar ve üye sayısı 10 000 kişiye ulaşana kadar hippara card projesi için çalışmalar da yapılacak. Şirket dijital para üretimine geçti diye yapmış olduğu BTC al sat, Btc satışı ve ödeme platformlarından vazgeçmeyecek, Hipparacard projesi devam edecek. Yani vizyonda ve misyonda değişiklik kesinlikle yok. 250 000 dolar lisans için ön ödeme yapılmış ve 2 milyon dolar ödenecek toplamda. Süreç 1 yıl en fazla 2 yıl sürecek bir süreç . 7 ay önce yapılan bu lisans başvurusu istenilen sürede alınmazsa daha da uzarsa, lisans almış bir banka aracılığıyla hippara card mevcut şekilde basılacak ve proje sekteye uğramayacaktır.

10) Siteye dil destekleri geldi. Rusça- Almanca- İngilizce- Arapça olmak üzere. Şirket kendini globalleştirmek ve dünyaya açılmak için geliştiriyor.  Bu ne demek; her zaman söylerim Türkiye ye fikirler daima dişardan gelmiş. Mevcut düzende fikirler ya desteklenmemiş ya da uygun koşullar olmadığı için uygulanmamış. İlk defa Türkiye’ de bir fikir dünyaya yayılıp her yerde hayat bulacak.

11) Paket süreleri bittiğinde ekibinizde paketini yenileyenler olduğunda size eşleşme ve fark primleri tekrar verilecektir.

12) Açılışa 500 kişi olarak yer verilen Lansman’da salon neredeyse yetersiz kaldı. Açılışta kariyerlere özel hediyeler, IDP olanlara Mercedes araçlar verildi. ( Ayrıntılar )

13) Günlük tıklama sebebi, şirketin sitesinin hitini arttırarak güç elde etmek, yapılacak duyuru ve gelişmeleri günlük takip etmektir. Hit arttığında hippara card  için büyük güç olacaktır. Anlaşmalı iş yerleri, indirimler, reklamlar başladığında sitenin aktif binlerce kişinin girmesi şirkete ek gelir sağlayacak ve büyük Alışveriş Merkezlerinde büyük firmaların mağazalarında kartın indirimli kullanılması daha da kolaylaşacaktır.

14) Kasım ayı itibariyle hipper a.ş giriş paketleri 1500 tl’den, 2000 tl’ye çıkmaktadır. Yerinizi kasım ayı olmadan alınız.

Biz ve ekibimiz Hipper A.Ş konusunda yapılan işler, verilen sözler ve aşamalarını gördük, sizlerde bu yolda bizimle yürüyebilirsiniz,
Ayrıntılar için Kazanç Danışmanı Hadi 0543 231 6062

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. Huriye dedi ki:

  Paketler 1500 iken31 pakette 10800 bonus vardı paket2000oldu fakat 31 paketteki bonus artmamış neden?

  1. murat dedi ki:

   Merhaba Huriye Hanım,

   Bonuslarda en fazla 100 tl kadar bir artış görünmektedir.

   Bilgilerinize.

Yorum Yaz

error: İçerik korunmaktadır!