Hipper Garanti Yatırım mı?

Hipper Yatırım Ortaklığı yeni nesil yatırım ortaklığı olmak ile birlikte büyümeye yönelik alınmış olunan karar ve bilgilendirmeleri sizlere sunmak isteriz.

 1. Şirket kendi digital parasını ( coin) 3 ay içinde bitirmek için çalışmaları hızlandırdı. Ödemeler vergi kesintisi olmadan yapılacak anlamına geliyor. Bu dijital para 40 farklı digital paraya borsa da aynı anda çevrilebilecek. Şirket poloniex, bitrex gibi borsalarla görüşmeler sağlandı. Türkiye’ de btcturk.com ile anlaşma yapıldı. Artık Gscash (www.hipperkayit.com gscash nedir okuyunuz) ile bu siteden digital para işlemleri kolaylıkla yapılacak. Bu büyük bir reklam ve güç demektir.
 2. Gscash ( Anafis A.Ş www.hipperkayit.com Anafis A.Ş Nedir okuyunuz) yüzlerce sitede ödeme platformu ve aracı sistem olarak kullanılan dijital parayı görmek için “ buy gscash” yazarak Google da hem yerel hem de global yüzlerce sitede bulabilirsiniz.
 3. Kendi dijital parasını üreten şirket bunu Türkiye başta olmak üzere tüm dünya da alışverişlerde kullanılması için görüşmeler yapıyor. Daha coin borsaya ve kullanıma girmeden alt yapısı en iyi şekilde yapılandırılıyor.
 4. Dijital para üretim tesisi için çalışmalar başladı. Rüzgar gülüyle enerji üretilerek enerji maliyetini minimuma indirecek proje de Hong Kong, Shanghai, Amerika ile görüşmeler tamamlandı. Sadun Kaya cihazları almak için bizzat gidip test edip teslim alacak. Sadun Kaya’nın eşinin Vize işlemlerinin tamamlanması bekleniyor. Kendisi aynı zamanda ABD vatandaşı da olduğu için vize sorunu yaşamıyor. Tesis kısa sürede faaliyete geçecek. (www.hipperkayit.com Sadun Kaya ve Hipper)
 5. Yüklü yatırım yapmak isteyenler için 31 paket aldıktan sonra geri kalan yatırım için dijital para üretim merkezinden cihaz kiralanarak kazanç elde etme imkanı sağlanacak. Bu tesis halka açık olacak ziyarete açık olacak ve İzmit’ te faal olacağı bilgisi alındı.
 6. Sistemde şu an 2200 kişi ve 7600 paket bulunmaktadır.
 7. Oded.com.tr Ödeme ve Elektronik Para Derneği . Turkcell inde üye olduğu derneğin kurucu üyesi Sadun Kaya. Siteye girdiğinizde Anafis A.ş olarak görebilirsiniz. Lisanslı üyeler olarak yazar. Yani BDDK dan lisans ve muafiyet alan şirket ve kuruluşlar buraya üye olabilir.
 8. Aktüel dergisinde 3 sayfa yer verilmek isteniyor. Ağustos sayısında büyük ihtimalle bu kabul edilerek aktüel dergisine Sadun Kaya röportaj verecek.
 9. Mastercard lisans başvurusu sonuçlanana kadar ve üye sayısı 10 000 kişiye ulaşana kadar hippara card projesi için çalışmalar da yapılacak. Şirket dijital para üretimine geçti diye yapmış olduğu BTC al sat, Btc satışı ve ödeme platformlarından vazgeçmeyecek, Hipparacard projesi (www.hipperkayit.com HipparaCard) devam edecek. Yani vizyonda ve misyonda değişiklik kesinlikle yok. 250 000 dolar lisans için ön ödeme yapılmış ve 2 milyon dolar ödenecek toplamda. Süreç 1 yıl en fazla 2 yıl sürecek bir süreç . 7 ay önce yapılan bu lisans başvurusu istenilen sürede alınmazsa daha da uzarsa, lisans almış bir banka aracılığıyla hippara card mevcut şekilde basılacak ve proje sekteye uğramayacaktır.
 10. Siteye dil destekleri geliyor. Rusça- Almanca- İngilizce- Arapça olmak üzere. Şirket kendini globalleştirmek ve dünyaya açılmak için geliştiriyor. Bu ne demek; her zaman söylerim Türkiye ye fikirler daima dışardan gelmiş. Mevcut düzende fikirler ya desteklenmemiş ya da uygun koşullar olmadığı için uygulanmamış. İlk defa Türkiye’ de bir fikir dünyaya yayılıp her yerde hayat bulacak.
 11. Paket süreleri bittiğinde ekibinizde paketini yenileyenler olduğunda size eşleşme ve fark primleri tekrar verilecektir.
 12. İlk büyük toplantı 500 kişiyle Eskişehir’ de eylül ayında şirket açılışı olarak yapılacaktır. Açılışta kariyerlere özel hediyeler, IDP olanlara araçlar verilecektir.
 13. Günlük tıklama sebebi, şirketin sitesinin hitini arttırarak güç elde etmek, yapılacak duyuru ve gelişmeleri günlük takip etmektir. Hit arttığında hippara card için büyük güç olacaktır. Anlaşmalı iş yerleri, indirimler, reklamlar başladığında sitenin aktif binlerce kişinin girmesi şirkete ek gelir sağlayacak ve büyük avmlerde büyül firmaların mağazalarında kartın indirimli kullanılması daha da kolaylaşacaktır.

Gelin size de HİPPER’i anlatalım. Sizi de hipperliyelim güvenli bir şirkette güvenli bir yatırımla hep birlikte kazanalım.

Hipper Kazanç & Yatırım Kazanç Danışmanı Hadi 0543 231 6062

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. Ömer dedi ki:

  Merhabalar ilk başta şunu sorayim 6bin tl’ye nakadar bir kar veriyor ve aylık parayı çekebiliyor muyuz nasıl kayıt oluruz

  1. murat dedi ki:

   Merhaba Ömer Bey,
   4 Paket yani 6.000 tl ile yatırım yapmanız durumunda
   Aylık => 4×8.15 tl = 978 TL
   Yıllık=> 12X978 tl = 11,736 TL kazanırsınız.
   4 Paketin 280 tl bonusu mevcuttur. Bununla birlikte 12.000 tl üzeri kazanç sağlarsınız.
   Bu kazanç vergiler hariçtir, %20 vergi kesintisi ile birlikte 960 TL kazanmış olursunuz.

   Biz alternatif yöntemler ile ödemelerimizi %10 kesinti ile almaktayız. Bu sebeple kesintilerimiz daha az olmaktadır.

   Ve Turcoin isimli kripto para üretimine başlamış bulunmaktayız. Bu sanal para birimi ile az önce üstte belirtiğim %20’lik kesinti olmaksızın paralarımızı banka hesabımıza aktaracağız.

   Ayrıntılı bilgi için : 0543 231 6062 ile görüşebilirsiniz.

Yorum Yaz

error: İçerik korunmaktadır!