Hipper Nedir?

Hipper Nedir

Uzun yıllar beraber çalışan, birçok patentli proje üreten, kurumsal firmalara yazılım ve danışmanlık hizmeti sağlayan, bilişim alanında kendini çoğu kez kanıtlamış profesyonel bir ekibin sunmuş olduğu, teknolojik altyapısıyla milyonlarca üyenin aynı anda işlem yapabilmesine olanak sağlayan 2017’nin yatırım ve iş ortaklığı platformudur.

8 ay süren yazılım geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarından sonra HİPPER A.Ş. ünvanıyla 2017 şubat ayında 1.000.000 TL resmi sermayeyle kurulan şirketimiz, bu gün Smart Solution Ltd., GBC Digital Games Ltd. ve Anafis A.Ş. gibi 80 ülkede faaliyet gösteren 22 firmasıyla yıllık 5 milyar doların üzerinde cirolara ulaşan GBC Holding yatırım ortaklığı ile gücüne güç katarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

GBC Holding Kimdir ?

80 ülkede faaliyet gösteren tam 22 şirket, Dünya genelinde 25 milyon müşteri ve yıllık 5 milyar doların üzerindeki cirosuyla Türkiye’de BDDK tarafından onaylanmış ilk elektronik para üreticisidir.

Ortaklıklarımız

GBC Digital Games Marketing Ltd.
Smart Solutions IT Ltd.
GBC Holding PLC.
Anafis Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.

Vizyonumuz

GBC Holding ortaklığıyla birlikte MasterCard anlaşmalı ön ödemeli kredi kartı (HipparaCard) projesini hayata geçirerek dünya genelinde milyonlarca kişinin bu kartları kullanmasıyla ülke ekonomisine küçümsenemeyecek seviyede katkı sağlamak.

Misyonumuz

MasterCard’ ın geçtiği her yerde kullanılabilecek olan HipparaCard’ ların; milyonlarca kişi tarafından rağbet görmesini sağlamak amacıyla, her ilde özel indirim anlaşmalı üye iş yerlerini, müşteri ve satış organizasyonlarını bizimle birlikte oluşturan, kart müşterilerinin yaptığı her alış-verişten anlık kazanç elde eden ve sürekli kazanan on binlerce kişilik iş ortaklığı platformu oluşturmak.

error: İçerik korunmaktadır!