Anafis A.Ş. Nedir ?

Anafis A.Ş Hipper Yatırım Ortağıdır. Anafis Ödeme Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2010’da Anafis Bilgi Sistemleri Sanayi  ve Ticaret Limited Şirketi adı altında kuruldu. 2014 yılında sermayesini 5 trilyona yükselterek A.Ş.’ye dönüşmüştür. Yıllık Cirosu 1 Milyar USD dan fazladır.

Devletin ilgili kurumları ile de uyumlu şekilde çalıştıklarını belirten Sadun KAYA, Oyun sektörünün hızla gelişmekte olduğunu ve tüm dünya da 200 milyar dolarlık dev bir cirosu olduğunu da hatırlatarak, Almanya, İngiltere, Malta, Ukrayna, Rusya, ABD ve Orta doğuda açtıkları yeni şirketler ve yabancı ortaklıklar ile kurulan tüm şirketleri GBC Holding (www.hipperkayit.com GBC Holding Nedir? konumuza bakınız) adı altında yepyeni bir yapıya kavuşturduklarını, Türkiye de ise 5.000.000 TL Sermayeli Anafis şirketi ile sektörde adeta bir çığır açtıklarını…

2013 yılı itibarı ile 1 Milyar USD dan fazla ciro yaptıklarını, yeni açtıkları yüzlerce yeni web sitesi ile tüm oyunculara dev bir kaynak olacağını ve oyun sektöründe hızlı bir gelişme kaydedeceğini belirtti.

Toplantıya katılan ve kendisine ait tüm şirketleri denetlemekle görevli uluslararası denetmenler de, ellerindeki belgeleri basın mensuplarına göstererek, toplantıda verilen bilgilerin belgeler ile doğrulamasını yaparak, birer nüshasını basın mensuplarına verdi.

Konuşmacıların ardından toplantının kapanış konuşmasını yapan Sadun KAYA (www.hipperkayit.com Sadun Kaya konumuza bakınız) Sektörün henüz ülkemizde yeni olmakla birlikte hızla geliştiğini ve kurumsallaşma yoluna gittiğini belirten Sadun KAYA, bu hızlı ilerleme karşısında bir şeyler yapmak gerektiği düşüncesi ile yol arkadaşları ile beraber ortak karar aldıklarını ve bir anda oyun sektörünün “ödeme sistemleri olarak” yeni doğan bebeği olarak dünyaya geldiğini heyecanla söyledi.

Gelin size de HİPPER’i anlatalım. Sizi de hipperliyelim güvenli bir şirkette güvenli bir yatırımla hep birlikte kazanalım.

Hipper Kazanç & Yatırım Kazanç Danışmanı Hatice 05307351080

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. Hikmet çakır dedi ki:

  Hipper yatırım hakkında bilgi almak istiyorum.Tesekkurler

  1. murat dedi ki:

   Merhaba Hikmet Bey,
   Size ulaşabileceğimiz bir numara alabilir miyiz veya Yatırım Danışmanı Hatice 0530 735 10 80 üzerinden bilgi alabilirsiniz.
   Bilgilerinize.

Yorum Yaz

error: İçerik korunmaktadır!